Autobusi i dritherimave 4 View larger

Autobusi i dritherimave 4

Paul van Loon A-005376

New product

Përshkrim i shkurtër

Një aventurë tjetër emocionuese, e frikshme në autobusin më të tmerrshëm -por edhe më të dashur që ekziston. Mosha e leximit: nga 11 vjeç.

More details

902 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789928292407
Viti i botimit2019

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Tmerri vrapon mbi rrota. Për klasën e Julias, këtë vit Java e Librit për Fëmijë ka ruajtur diçka të veçantë: kaq të veçantë, sa do t'i bëjë të ulërijnë... por, sigurisht, jo nga gëzimi. Profesori do t'i çojë fëmijët në ekskursion shkollor, tamam me Autobusin e Drithërimave!

Çdo vend është një shtysë për një tregim tmerri gjithnjë e më rrëqethës... Por a janë vërtet vetëm tregime?

Dhe profesori, a është vërtet ai që thotë se është?

Udhëtimi i tmerrshëm rrezikon të bëhet vetëm vajtje...

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages270
ISBN9789928292407
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIlira Shurbani