Si te mposhtesh shqetesimet dhe stresin View larger

Si te mposhtesh shqetesimet dhe stresin

Dale Carnegie A-003644

New product

78 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA
Fletët180
ISBN9789951721738
Viti i botimit2019

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Fletët180
ISBN9789951721738
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElvi Sidheri
I ri1