Reduced price! E bardha dhe e zeza View larger

E bardha dhe e zeza

Malorie Blackman BDI0266

New product

3 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
Fletët472
Viti i botimit2018

810 Lekë

-10%

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Fletët472
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiVirgjil Muçi
RomanMister&Thriller
I ri1