Zonja me te verdha View larger

Zonja me te verdha

Jessica Fletcher & Donald Bain  BDI0359

New product

Përshkrim i shkurtër Një Vit i Ri i gëzuar në Nju-Jork transformohet për Xhesika Fletçerin në një hetim të ri e të komplikuar. Në rrugë Plaku i Vitit të Ri i afrohet duke i kërkuar një takim, por kostumi që ai ka veshur, nuk mjafton për të gënjyer syrin e pagabueshëm të detektives.

More details

47 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
Fletët176
ISBN978999275902X
Viti i botimit2003

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Është fjala për një trafikant të rrezikshëm droge, me të cilin ajo ishte marrë kohë më parë. Megjithatë, Xhesika nuk e mori vesh kurrë se çfarë dëshironte ti fliste ky njeri, sepse të nesërmen ai u gjet i vrarë në rrethana që lanë shumë dyshime dhe paqartësi. Zonja në të verdha nuk u ndal në dukjen e jashtme dhe filloi të rishqyrtonte të dhënat që policia fillimisht i pat lënë mënjanë.

Data sheet

Lloji i botimitHardcopy
Fletët176
ISBN978999275902X
Viti i botimit2003
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSaimira Nafizi