Reduced price! Gjyshja ime të përshëndet dhe të kërkon ndjesë View larger

Gjyshja ime te pershendet dhe te kerkon ndjese

Fredrik Backman BOM0148

New product

41 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
Fletët372
ISBN9789928132963
Viti i botimit2017

900 Lekë

-10%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Fletët372
ISBN9789928132963
RedaktoriLoredan Bubani
Viti i botimit2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiOriana Tamburi
RomanPsikologjik
I ri1