Me kujto View larger

Me kujto

Kerry Lonsdale A-008424

New product

Përshkrim i shkurtër

 “Më kujto” është një thirrje për dashurinë e harruar, është një libër që eksploron pasojat shkatërruese të humbjes, euforinë e gjetjes së dashurisë përsëri dhe pasojat e zbulimit të së vërtetës për ata që duam.

More details

997 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928085825
Viti i botimit2022

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

REVIEW

 “Me një dozë të mirë drame, një histori dashurie tronditëse, ky debutim i Lonsdale është një rrëfim magjepsës. Kerry Lonsdale eksploron shkëlqyeshëm pikëllimin e humbjes së dashurisë, nëse mund t'i lëmë vërtet pas dashuritë tona të mëdha dhe nëse disa sekrete është më mirë të lihen të pazbuluara”

- Karma Brown, autore e romanit “Eja me mua”.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages356
ISBN9789928085825
Viti i botimit2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElona Qose
RomanPsikologjik
I ri1