Mos, do zgjidhem senator! View larger

Mos, do zgjidhem senator!

Dan Gutman A-005959

New product

Përshkrim i shkurtër

Dita e zgjedhjeve po afron. Pa vrisni pak mendjen se kush po kandidon për senator të klasës... Ei Xhei dhe Andrea! Kryebashkiaku Habëll do t'iu mësojë fëmijëve të gjitha marifetet e politikës dhe se çdo votë ka rëndësi. Kush do të fitojë? Kush do të humbasë? Dhe kush do të puthw një bebe? Iii, sa e shpifur!

889 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928084446
Viti i botimit2020

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages112
ISBN9789928084446
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiPetro Plasa
I ri1