Reduced price! Fani ne kerkim te drites View larger

Fani ne kerkim te drites

Rovena Rrozhani A-005789

New product

Përshkrim i shkurtër

Është një përrallë e fuqisë së shpirtit, dritës brenda vetes dhe dashurisë për mjedisin. Ky libër shoqërohet me vizatimet fantastike të Artur Dautit

More details

4 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928084422
Viti i botimit2020

320 Lekë

-20%

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Në botën e pyllit, një mbretëri xixëllonjash është gati për natën e xixëllimit. Mes mijëra xixash dhe xixushësh është Fani, një xixë që pret të bëhet xixëllojë. Krejt ndryshe nga sa e priste, nata e xixëllimit nuk ishte për të. Fani niset në një udhëtim plot aventura për të gjetur dritëzën e humbur, e teksa kërkon me këmbëngulje të ndryshojë jetën e saj, ndikon në jetën e të tjerëve dhe të një qyteti. Një përrallë për besimin në vete, këmbënguljen për të bërë realitet ëndrrat, pavarësisht sa ndryshe mund të jesh nga të tjerët.

                                                               

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages32
ISBN9789928084422
RedaktoriIlustrimet: Artur Dauti
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1