Reduced price! Gjuhë Shqipe - Ushtrime dhe teste të zgjidhura View larger

Gjuhë Shqipe - Ushtrime dhe teste të zgjidhura

Mimoza Gjokutaj, Irida Hoti, Flora Koleci, Kledi Shegani A-004904

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky liber eshte per te sprovuar dijet nxenesite  gjimnazit, nga klasa e 9-12, ku perfshihen edhe maturantet. Ketu gjenden ushtrime qe ju vijne ne ndihme nxenesve per tu pergatitur.

4 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928233394
Viti i botimit2018

638 Lekë

-15%

750 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

16 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages245
ISBN9789928233394
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë