Liri Belishova dhe koha e saj View larger

Liri Belishova dhe koha e saj

Bashkim Shehu A-006003

New product

897 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press & MAPO Editions
ISBN9789928320094
Viti i botimit2020

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

17 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages242
ISBN9789928320094
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1