Reduced price! Për dashurinë dhe demonë të tjerë View larger

Per dashurine dhe demone te tjere

Gabriel Garcia Marquez BO0266

New product

901 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Onufri
Fletët192
Viti i botimit2018

800 Lekë

-20%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
Fletët192
Shtëpia botueseDel amor y otros demonios
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiErion Karabolli
I ri1