Reduced price! Flokëkuqja View larger

Flokekuqja

Orhan Pamuk SB0076

New product

Përshkrim i shkurtër

“Flokëkuqja” është vepra më e fundit në shqip e nobelistit turk, Orhan Pamuk, të cilën e ka përkthyer Spartak Kadiu në gjuhën origjinale. Një tjetër majë e mjeshtrit të letrave, fama dhe numri i lexuesve rritet çdo ditë.

899 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Skanderbeg Books
ISBN9789928221087
Viti i botimit2016

1 170 Lekë

-10%

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages348
ISBN9789928221087
Shtëpia botuese9789928221087
RedaktoriSpartak Kadiu
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSpartak Kadiu
RomanSagë&Histori