Historiku i boteroreve te futbollit II View larger

Historiku i boteroreve te futbollit II

UP0037

New product

Përshkrim i shkurtër

Historia e kampionateve botërore pas viteve '70: Në faqet e këtij libri nuk mungojnë rekordet - një nga ato fjalë që thuhet kështu në pothuaj të gjitha gjuhët. Sidoqoftë, rekordet janë bërë për t'u thyer dhe për të mbetur në histori, por edhe për të dalë prej saj

8 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët115
ISBN978 99943 37 12 2
Viti i botimit2006

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët115
ISBN978 99943 37 12 2
Shtëpia botueseBotimet MAX
Viti i botimit2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiGuri Shyti