Zbuluesit e vegjel - Ne Ferme View larger

Zbuluesit e vegjel - Ne Ferme

Grup autorësh A-004783

New product

Përshkrim i shkurtër

Thirrje të gjithë Zbuluesve të Vegjël! Ejani të hipim në një traktor e të bredhim nëpër fermë për të parë kafshët, bimët e arave dhe makineritë e ndryshme. Hapni dritaret për t’u njohur me të fshehtat e stinëve dhe me punët e fermerit. Ky libër është një udhëzues i dobishëm për jetën në fermë. Nuk ka vlerësime

 

198 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928287366
Viti i botimit2020

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages10
ISBN9789928287366
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1