Kakarina View larger

Kakarina

Rudina Çupi A-004165

New product

Përshkrim i shkurtër

Gjuha është arti me mbresëlënës që kanë shpikur njerëzit dhe që përdoret nga çdokush dhe çdo ditë. Sa shumë mesazhe, emocione e befasi përcillen përmes fjalëve! Por edhe humor, i cili na pëlqen të gjithëve.

More details

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Pupëz
ISBN9789928286567
Viti i botimit2019

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Në këtë përrallë fjala është si një fëmijë çapkën e i hareshëm, qe bën rrengje dhe i zbulon magjitë e botes duke luajtur. Librat e serisë “Fjalistike” jane si kënd argëtimi fjalësor , ku luhet me format e fjalëve, me përbërësit e tyre, me kuptimet, theksin, rimat, ritmin, tingullimitimet, antonimet e sinonimet, shprehjet frazeologjike etj.

Aventura fantastike – fjalistike të presin, vogëlush!

                                                   

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages72
ISBN9789928286567
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1