Rosaku i uritur

Grup autorësh BAO0023

New product

Përshkrim i shkurtër

Historinë e këtij libri mund ta tregoni duke futur dorën në sqepin e rosakut të uritur, i cili është pjesë e këtij libri. Si e gjen ushqimin Rosaku i uritur? Mësojeni këtë duke u argëtuar me librin-lodër.

More details

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928022585

1 080 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Rosaku Din u ngrit një mëngjes i uritur. Ai u përpoq të kapte disa krijesa, por ato ishin më të shpejta se ai. Vendos dorën në sqepin e verdhë të rosakut dhe luaj me të duke treguar historinë e tij. Flisni si rosaku dhe lëvizni buzët e tij.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages10
ISBN9789928022585
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 - 6 vjeç