Mashtrim dashurie

Elena Armas A-008590

New product

Përshkrim i shkurtër

Loja e dashurisë nuk ka qenë kurrë më e bukur.

More details

947 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928338372
Viti i botimit2022

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Katalina Martinit i duhet me çdo kusht një shoqërues për në dasmën e së motrës. Sidomos pasi gënjeshtra e saj e bardhë për të dashurin amerikan i del jashtë kontrollit. Atje do të jenë të gjithë të njohurit e saj, madje edhe ish-i dashuri dhe e fejuara e tij.

Ka vetëm katër javë kohë që të gjejë dikë të gatshëm për të fluturuar përtej oqeanit e të hiqet si i dashuri i saj. Nju Jork-Spanjë nuk është fluturim i shkurtër dhe familja e saj nuk mund të gënjehet lehtë. Çuditërisht, kolegu i saj i gjatë, i pashëm dhe mospërfillës, Aron Bllekfordi, ofrohet ta shoqërojë, por ajo më mirë e refuzon, sesa ta marrë me vete atë njeri të padurueshëm.

Megjithatë, me afrimin e dasmës Aroni duket si mundësia e saj më e mirë. Pak nga pak, ajo fillon të kuptojë se ai mund të mos jetë aq i tmerrshëm, sa i është dukur në zyrë

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages428
ISBN9789928338372
Shtëpia botueseThe spanish love deception
RedaktoriVjola Aliaj, Bledar Çepele
Viti i botimit2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiPranvera Pulaj Palushi
RomanRomancë&Pasion
I ri1