Mrekullia View larger

Mrekullia

R. J. Palacio PE0019

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky roman përmban mesazhe të rëndësishme për të gjithë. Të rriturve u rikujton se sa mizore mund të jetë bota e fëmijëve sidomos kur këta janë "të veçantë" dhe se sa dhimbje mund të mbartë ajo. Ndërsa fëmijëve u jep mesazhe ndërgjegjësimi, tolerance dhe miqësie, që në kohëra si këto tonat, janë gjithmonë e më të rralla.

299 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 200 24 2
Viti i botimit2015

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages376
ISBN978 9928 200 24 2
Shtëpia botuesePegi
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
PërkthyesiIlir Baçi