Reduced price! 100 mënyra për të motivuar veten View larger

100 menyra per te motivuar veten

Steve Chandler MIN0002

New product

Përshkrim i shkurtër

100 mënyra për të motivuar veten ju ndihmon të depërtoni përmes barrierave negative dhe t’i zhdukni mendimet pesimiste që po ju pengojnë të arrini obje- ktivat dhe ëndrrat tuaja. Ky botim përmban teknika mendore dhe shpirtërore të cilat nxisin veprimin dhe rezultatet në jetën tuaj.

More details

906 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Minerva
Fletët236
ISBN978 9928 4227 1 2

640 Lekë

-20%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

100 mënyra për të motivuar veten ka qenë një sukses i menjëhershëm që kur u botua për herë të parë, përpara më shumë se dhjetë vitesh. Tashmë Chandler e ka rikrijuar këtë libër klasik, bashkë me një plan veprimi që të jetoni vizionin tuaj, në biznes dhe në jetë. Përmban 100 metoda të vërtetuara (plus dhjetë mënyra të reja) që të ndryshoni pozitivisht mënyrën se si mendoni dhe veproni – metoda të bazuara në reagimet e qindra mijëra pjesëmarrësve të seminareve ku Chandler flet.

100 mënyra për të motivuar veten ju ndihmon të depërtoni përmes barrierave negative dhe t’i zhdukni mendimet pesimiste që po ju pengojnë të arrini obje- ktivat dhe ëndrrat tuaja. Ky botim përmban teknika mendore dhe shpirtërore të cilat nxisin veprimin dhe rezultatet në jetën tuaj.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët236
ISBN978 9928 4227 1 2
Shtëpia botueseMinerva
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat14 x 21
PërkthyesiDavid Hudhri