Ferma

Igloo Books BED008

New product

Përshkrim i shkurtër

Ferma është botimi i parë didaktik që fëmija juaj të njihet me botën e kafshëve jo vetëm përmes imazheve, por edhe me tinguj përmes 8 zërave të mrekullueshëm kafshësh. Edualb sjell botimet më të fundit me vlera njohëse dhe pedagogjike të Igloo Books.

More details

952 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
Fletët8
ISBN978-9928-121-62-2
Viti i botimit2013

500 Lekë

-50%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Ne ferm? ka ardhur m?ngjesi , por bujku nuk duket gj?kundi.Kafsh?t i ka marr? uria dhe duan te han? m?ngjes .Bashkohu me derrin,lop?n dhe kafsh?t e tjera n? k?rkim t? bujkut . Shypni secilin prej butonave p?r ta sjell cdo faqe ne jet? .

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët8
ISBN978-9928-121-62-2
RedaktoriTomorr Plangarica
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit10 - 6 vjeç
Numri i botimeveI parë