Libri im i pare i baletit View larger

Libri im i pare i baletit

Grup autorësh JB0085

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri im i parë i baletit është një udhëzues i mrekullueshëm për fëmijët që sapo hyjnë në botën magjike të kërcimit. Me këshillat, ilustrimet dhe tekstin frymëzues, ky libër do të bëhet një mik i dashur për fëmijët kërcimtarë.

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 9928 177 38 4

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages48
ISBN978 9928 177 38 4
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri