Loder La Mia Prima Chimica Clementoni + Libri Im I Eksperimenteve

ER0144

New product

Përshkrim i shkurtër

Seti për shkencëtarët e vegjël.

Libri i eksperimenteve do t’ju mësojë gjëra të reja mbi shkencën.

More details

13 Items

3 290 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Ndërsa seti i eksperimenteve nga Clementoni do t’ju mesoje ti praktikoni ato. Një lojë për kimistët e vegjël, me të cilën mund të realizohen rreth 100 eksperimente të thjeshta dhe të sigurta.

Zbuloni të fshehtat e shkencës me 101 eksperimente zbavitëse që mund t'i realizoni edhe në kushtet e shtëpisë. Hyni në një botë magjike, ku do të mësoni duke u argëtuar.

Për fëmijë 8 vjeç e sipër