Make-Up Crazy Chic Polvere Di Stelle Clementoni + Ditari I Sekreteve

ER0139

New product

Përshkrim i shkurtër

Një set për zonjushat e vogla.

Seti përmban ditarin e sekreteve si dhe çanten e vogël për make-up.

More details

9 Items

2 090 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

28 other products in the same category:

More info

Shkruaj të gjitha sekretet e tua: dëshirat, mendimet, miqësite dhe dashuritë!

Mos harro ta mbyllësh me çelës çdo herë që shkruan!

Me çanten e make-up do të dukeni një zonjushë e vërtetë.

E përshtatshme për moshat mbi 6 vjeç.