Clementoni Loder Scu + Shiko, Shiko Ne Rruge

ER0137

New product

Përshkrim i shkurtër

Seti me formuese dhe librin "Shiko, shiko... në rrugë".

Një autobus shkolle me ngjyra, e mbushur me 10 formuese dhe 2 personazhe (qenushi dhe derrkuci).

More details

10 Items

2 290 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Ngjyrat e ndritshme janë të përshtatshme për të zhvilluar tek femijët perceptimin vizual, perqendrimin,vemendjen etj.

Me figura plot ngjyra dhe me mozaike, libri i veçante "Shiko, shiko... ne rruge" i ndihmon vogelushet te mesojne fjalet e para dhe zhvillon aftesite e tyre ndervepruese.

Te pershtatshme per femijet e moshes 10-24 muajsh.