Reduced price! Qyteti qe askush nuk e njeh View larger

Qyteti qe askush nuk e njeh

BAO0100

New product

Përshkrim i shkurtër

Një histori në 5 minuta! Qyteti që askush nuk e njeh është një qytet i ndërtuar vetëm me ushqimet që u pëlqejnë më shumë fëmijëve: ëmbëlsira, limonada, makarona, salsiçe, mish të pjekur, patate të skuqura... Përveç imagjinatës dhe kënaqësisë, fëmijët që sapo kanë mësuar të lexojnë zbaviten me lojërat e fjalëve e figurave në fund të librit.

8 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët40
ISBN9789928023407

342 Lekë

-10%

380 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët40
ISBN9789928023407
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç