Reduced price! Mbrojtja e pronesise View larger

Mbrojtja e pronesise

Ardrit Gashi A-008453

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri Mbrojtja e pronesise eshte nje liber i nje autori nga Kosova, profesor ne Universitetin Haxhi Zeka. Libri ben nje trajnim te gjere te koncepteve te pronesise dhe duke iu referuar te jurisprudences se Gjykates Europiane te Drejtesise.

1000 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Albjuris
Viti i botimit2022

1 500 Lekë

-25%

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
Viti i botimit2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1