Shperblimi i demit jashte kontraktor View larger

Shperblimi i demit jashte kontraktor

Grup autorësh A-008473

New product

Përshkrim i shkurtër

Shpërblimi i Dëmit Jashtë Kontraktor është një botim që trajton konceptin juridik të dëmit, dëmit jashtë kontraktor dhe përgjegjësinë përkatëse sipas rastit.

1000 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Albjuris
Viti i botimit2016

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë