Avokati ne Procesin Penal View larger

Avokati ne Procesin Penal

Agim Gjoleka, Esmeralda Gjoleka A-008472

New product

Përshkrim i shkurtër

Avokati në Proçesin Penal është një libër ku trajtohet roli i avokatit  në fazën e hetimeve paraprake dhe përgjatë procesit gjyqësor penal.  Autori e sjell këtë vepër për të gjithë avokatët e rinj apo studentët e interesuar për t’u profilizuar në avokati.

998 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Albjuris

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë