Kodi i Procedures Penale me interpretime unifikuese View larger

Kodi i Procedures Penale me interpretime unifikuese

Grup autorësh A-008260

New product

Përshkrim i shkurtër

Kodi i Procedurës Penale është i përditësuar dhe pasuruar me interpretime të Gjykatës së Lartë.

106 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Albjuris
Viti i botimit2022

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
Viti i botimit2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
I ri1