Kushtetuta me interpretime te Gjykates Kushtetuese View larger

Kushtetuta me interpretime te Gjykates Kushtetuese

Grup autorësh A-008256

New product

Përshkrim i shkurtër

Kushtetuta e përditësuar dhe pasuruar me interpretime të  Gjykatës Kushtetuese për ato nene që  ka patur kërkesë për interpretim

106 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Albjuris
Viti i botimit2022

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
Viti i botimit2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim