Rendi i ri boteror View larger

Rendi i ri boteror

A.Ralph Epperson BOT0227

New product

Përshkrim i shkurtër Çfarë fshihet prapa këtyre fjalëve? Një civilizim i ri po mban jetët tona. Ky civilizim sjell stile të reja. Kjo është një teori e përbashkët mijëvjeçariste që shfaqet si në anën fetare po ashtu edhe në atë bashkëkohore.

More details

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9780961413514
Viti i botimit2010

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

25 other products in the same category:

More info

Anthony Ralph Epperson është një shkrimtar amerikan dhe një teoricien i konspiracionit. Ai njihet për opinionet e tij anti-masonike.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages332
ISBN9780961413514
Viti i botimit2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNikolla Langore