Orakujt View larger

Orakujt

Patrick Ravignant BOT0176

New product

Përshkrim i shkurtër Një libër nga Patrick Ravignant, ku shpjegohen metoda të ndryshme dhe të shumta, ku përfshihen njollat e kafesë, sfera e kristaltë, radiestezia etj.

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928000365
Viti i botimit2011

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Një libër nga Patrick Ravignant, ku shpjegohen metoda të ndryshme dhe të shumta, ku përfshihen edhe njollat e kafesë, sfera e kristaltë dhe radiestezia, si dhe jepen mjetet për të kaluar drejtpërdrejt në praktikë dhe eksperimente për të provuar vetë efikasitetin e përdorimit të mjeteve të thjeshta, kafshëve, ushqimit, trupit njerëzor etj. Kjo listë shpjeguese e metodave të ndryshme është plotësuar edhe me bestytnitë që kanë lidhje me universin tonë.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages188
ISBN9789928000365
Viti i botimit2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia