Zgjimi i madh

Aleksander Dugin A-008414

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër është një deklaratë e hapur lufte kundër sëmundjeve binjake të liberalizimit dhe modernitetit politik perëndimor. Dugin u bën thirrje banorëve të Tokëzemrës që të sulmojnë në mënyrë të pamëshirshme në të gjitha frontet teorike dhe praktike, elitat globale të viseve bregdetare, të cilat përpiqen të imponojnë idealet e tyre perverse, antinjerëzore, duke zhdukur kulturat dhe traditat e vjetra të të gjithë popujve në botë.

998 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Helga's Secrets
ISBN9789928091185
Viti i botimit2022

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928091185
Viti i botimit2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1