Reduced price! Metamorfoza dhe tregime te tjera View larger

Metamorfoza dhe tregime te tjera

Franz Kafka A-003615

New product

940 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA
Viti i botimit2017

525 Lekë

-25%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages120
Viti i botimit2017
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiUrim Nerguti
RomanPsikologjik
I ri1