Kater muzikantet

Grup autorësh BED033

New product

Përshkrim i shkurtër

Një rrëfenjë me zë nga Margarita Xhepa.

More details

896 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
ISBN9789928121394

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Ju sjellim "Katër muzikantët" këtë rrëfenjë të cilën e lexon për ju aktorja Margarita Xhepa.

Lexoni çdo faqe, kënaqunih dhe zbavituni me ilustrimet shumëngjyrësh, më pas shtypni butonin përkatës për të dëgjuar rrëfenjën.

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages12
ISBN9789928121394
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë