Pinoku - IA View larger

Pinoku - IA

IA0041

New product

Përshkrim i shkurtër

Pinoku vjen në këtë libër përrallash me zë për fëmijët që akoma nuk kanë filluar të lexojnë. Dëgjojeni historinë klasike në zërin e aktores Aishe Stari.

More details

36 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928128447
Viti i botimit2013

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

E dinë fëmijët e sotëm se çfarë janë marionetat? Historia e mrekullueshme me Pinokun mund të jetë e fundit që nuk bën fjalë për lodrat elektronike. Pinoku është një kukull druri, që çuditërisht mund të flasë. Por ka një problem: Pinokut i rritet hunda sa herë që ai gënjen. Kujdes fëmijë, mos gënjeni që të mos ndëshkoheni dhe ju si Pinoku. Dëgjojeni historinë shoqëruar me zërin e mrekullueshëm të aktores Aishe Stari.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages52
ISBN9789928128447
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximit0-3 vjeç
Numri i botimeveI parë