Legjenda dhe vende shqiptare

Rita Petro, Tonin Çobani BAO0183

New product

904 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928026217
Viti i botimit2015

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages76
ISBN9789928026217
Shtëpia botueseNatasha Pepivani
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
HistoryAlbania