Perralla per femije 4 vjec View larger

Perralla per femije 4 vjec

Grup autorësh BOT0094

New product

Përshkrim i shkurtër

Tashmë, fëmijët janë gjithnjë e më kuriozë për botën e tyre plot fantazi. Dhe në çdo moment presin nga prindërit që të tregohen kreativë dhe plot imagjinatë në komunikimin me ta. Përrallat më moshën 4 vjeç janë përzgjedhur me kujdes sipas zhvillimit dhe botës së fëmijës. Ky botim special vlen më shumë se për këdo tjetër për ata prindër që nuk dijnë të rrëfejnë

899 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928001850
Viti i botimit2016

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages44
ISBN9789928001850
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3-6 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia