Libri i princeshës View larger

Libri i princeshës

Grup autorësh JB0023

New product

Përshkrim i shkurtër

Princesha e vërtetë je ti! Thellë brenda çdonjërës prej jush fle një princeshë, e cila pret çastin të dalë e të shfaqet në dritën e diellit, falë ndihmës së këtij libri, ëndrra juaj do të marrë jetë! Shfletojeni dhe do të mësoni se si të visheni si një hyjneshë, të vallëzoni bukur dhe të bëni biseda të këndshme. Zbuloni si të silleni si ZONJUSHË e përkryer në çfarëdolloj situate. 

9 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët26
ISBN978 999 56 41 863

1 500 Lekë

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët26
ISBN978 999 56 41 863
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë