Kutiza e rrefenjave per vajza bukuroshe

Grup autorësh JB0022

New product

Përshkrim i shkurtër

Në 5 libra të mrekullueshëm do të mësoni historitë fantastike të princeshave, të sirenave, të zanave dhe të këcimtareve më të njohura në botë.

4 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët5 libra me 31 faqe
ISBN978 992 81 77 186

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët5 libra me 31 faqe
ISBN978 992 81 77 186
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë