Borebardha View larger

Borebardha

Grup autorësh JB0195

New product

Përshkrim i shkurtër

Nuk ka gjë më zbavitëse se sa të dëgjosh një rrëfenjë të bukur të lexuar me zë të lartë. Çdo libër ka gjashtë butona, të cilët do të luajnë për ju një përrallë klasike. Në këta libra të veçantë ju do të njiheni me: Kësulëkuqen, Hirushen, Borëbardhën dhe Flokartën.

4 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët12
ISBN978 999 56 41 948

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

20 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët12
ISBN978 999 56 41 948
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë