Si te ushqehemi, kur kemi diabet View larger
Pjesë nga libri

Si te ushqehemi, kur kemi diabet

Elaine Magee UP0088

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri përfshin dhjetëra receta të shijshme, të shëndetshme dhe praktike, si dhe këshilla për zgjedhjen e ushqimit të duhur nëpër supermarkete dhe restorante. Këto receta përmbajnë përbërës që gjenden lehtë dhe përgatiten shpejt. Nëse ju apo një i afërmi juaj vuan nga diabeti, kjo nuk do të thotë se nuk mund ta shijoni jetën, të hani mirë apo të jetoni në mënyrë të shëndetshme

901 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99956 23 02 9
Viti i botimit2007

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages209
ISBN978 99956 23 02 9
Shtëpia botueseBotimet MAX
Viti i botimit2007
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiSuela Shala (Kërxhaliu)