Kuzhina e bebit View larger

Kuzhina e bebit

Arijana Roka A-002824

New product

Përshkrim i shkurtër

“Kuzhina e bebit”, libër unik për nënat e reja! Ai është i vetmi libër shqip i këtij lloji. Nënat e reja ballafaqohen me shumë pikëpyetje që kur sjellin në jetë fëmijën, por kur bebushi mbushë 6 muaj fillojnë problemet se çka duhet të hajë fëmija. Por, duke pasur në dorë librin “Kuzhina e bebit”, kjo dilemë do t’ju hiqet.

More details

4 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Magjia e librit
ISBN9789951693219

1 800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Libri ka qindra receta që nga muaji i 6-të e deri në muajin e 18-të.

Përpara çdo recete autorja ka dhënë edhe testimet që ju duhet t’i bëni më fëmijët tuaj.

Çdo gjë në libër është menduar me detaje dhe kjo ka bërë që udhëzimet, këshillat dhe recetat të jenë shumë adekuate dhe të nevojshme për çdo nënë të re.

 

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages244
ISBN9789951693219
RedaktoriDhurata Dosti
Published year2019
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
I ri1