Reduced price! Ushqimi dhe ushqyerja e njeriut: Çfarë duhet të dish View larger

Ushqimi dhe ushqyerja e njeriut: Çfarë duhet të dish

Angela Andreoli, Isabella Egidi BG0086

New product

4 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fletët276
ISBN978-8874888795
Viti i botimit2016

1 020 Lekë

-15%

1 200 Lekë

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Fletët276
ISBN978-8874888795
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitBolonja
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiDenisa Eskiu, Jona Leka, Ilir Topi