Kuzhina e bebit View larger

Kuzhina e bebit

Arijana Roka A-006172

New product

Përshkrim i shkurtër

“Kuzhina e bebit”, libër unik për nënat e reja! Ai është i vetmi libër shqip i këtij lloji. Nënat e reja ballafaqohen me shumë pikëpyetje që kur sjellin në jetë fëmijën, por kur bebushi mbushë 6 muaj fillojnë problemet se çka duhet të hajë fëmija. Por, duke pasur në dorë librin “Kuzhina e bebit”, kjo dilemë do t’ju hiqet.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Magjia e librit
ISBN9789951693219
Viti i botimit2019

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Libri ka qindra receta që nga muaji i 6-të e deri në muajin e 18-të.

Përpara çdo recete autorja ka dhënë edhe testimet që ju duhet t’i bëni më fëmijët tuaj.

Çdo gjë në libër është menduar me detaje dhe kjo ka bërë që udhëzimet, këshillat dhe recetat të jenë shumë adekuate dhe të nevojshme për çdo nënë të re.

 

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages244
ISBN9789951693219
RedaktoriDhurata Dosti
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
I ri1