Reduced price! Përrallëza me kafshë View larger

Perralleza me kafshe

Grup autorësh A-001130

New product

Përshkrim i shkurtër

Njihuni me qenushin trim që i vjen në ndihmë të vëllait, kërkoni bashkë me ketrushin arrën e humbur, argëtohuni me gjelin që vozit me varkë dhe bëhuni njësh me të gjitha kafshët në ditën e garave sportive, në oborrin e fermës. Argëtimi është i garantuar! Por, njëkohësisht, në këto shtatë përrallëza, fëmija do të mësojë përmes ngjarjesh tërheqëse se çfarë është familja, shoqëria dhe zemërgjerësia. Bëhuni gati t’i falni çaste të papërsëritshme në këtë udhëtim magjik, shoqëruar nga kafshë gazmore.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928177056
Viti i botimit2018

375 Lekë

-25%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

29 other products in the same category:

More info

Seria: Përrallëza të zgjedhura

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages48
ISBN9789928177056
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat23 x 20