Kafshet e fermes

Grup autorësh JB0124

New product

Përshkrim i shkurtër

Librat e mëdhenj me mozaikë përmbajnë nga 8 mozaikë, ku fëmijët do të njihen me kafshët e fermes.

More details

901 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 41 566

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Një libër me tetë mozaikë. Mësoni më tepër rreth kafshëve duke i parë ata më nga afër, duke luajtur dhe duke zhvilluar aftësitë vëzhguese, duke i bashkuar copëzat së bashku. Kur t’i bashkoni, do të shihni sesi ata jetojnë në habitatin e tyre, sesi ushqehen dhe do bëheni e ju bashkë me ta për të mësuar më tepër rreth tyre.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages18
ISBN978 999 56 41 566
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë