Komuniteti, teori dhe praktika bashkëkohore View larger

Komuniteti, teori dhe praktika bashkekohore

Isidor Koti IK0003

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky është libri i tretë i autorit brenda tri viteve të fundit, në vazhdën e kontributeve me botime rreth problematikave sociale në komunitete. Pas “Kulturë në pallat” (2017) dhe “Sfida në bashkëpronësi” (2018), ky botim ofron një prizëm të gjerë teorish dhe praktikash në shërbim të lexuesit që është i interesuar rreth shkencave sociale, veçanërisht në ndërtimin dhe zhvillimin e komuniteteve.

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Emal
ISBN978 – 9928-04-459-4
Viti i botimit2019

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages150
ISBN978 – 9928-04-459-4
RedaktoriDr. Leonard Dauti
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1