Autizmi dhe përfshirja e prindërve në trajtimin e tij View larger

Autizmi dhe perfshirja e prinderve ne trajtimin e tij

Artemisa Shehu UE0174

New product

Përshkrim i shkurtër

Një nga librat më të mirë që iu vjen në ndihmë prindërve që kanë fëmijë me çrregullime të spektrit autik, me këshilla dhe informacione për njohjen dhe trajtimin e kësaj simptome

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MAPO Editions
ISBN9789928190321
Viti i botimit2015

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages150
ISBN9789928190321
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë