Kush eshte ne ferme

Grup autorësh BED029

New product

Përshkrim i shkurtër

Libra për fëmijët e vegjël të cilët sapo kanë filluar të eksplorojnë botën. Me ilustrime shumëngjyrëshe dhe tërheqëse për femijet nga Mat Wolf.

Libër i krijuar nga materiale te forta dhe cilësore.

More details

849 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
ISBN9789928121264

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Kush ndodhet në stallë?

Cilat ndodhen në pemë?

Si quhet shtëpiza ku jetonjnë bletët?

Hap dhe zbulo! Sa shumë kafshë jetojnë në fermë! Hap dritaret... dhe njihu me to!

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages12
ISBN9789928121264
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë